درباره ما

کشت بن آسیا

 

شركت كشت بن آسيا در سال 1390 تاسیس و منحصرا در زمينه تامين و توليد انواع نهاده هاي نوین ارگانيك فعاليت می نمايد ، و متعهد به آموزش،توسعه و ترویج فن آوری های مرتبط با كشاورزی ارگانيك می باشيم.

در اين مسير تلاشمان بر اين است كه جهت دستيابی به محيط زيستی سالم،زمينی پاك و محصولات كشاورزی كاملا طبيعی كه به تبع آن سلامت و نشاط را به مصرف كننده هديه می نمايد ، تنها افزوده ای از دل طبيعت را بر دامان خاك بنشانيم ومصرف كنندگان اين محصولات كه عمدتا كشاورزان و باغداران می باشند.

مدل های کشت و زرع ، اصول تغذیه و کنترل آفات در سال‌های اخیر تغییرات چشمگیری در سطح بین المللی داشته است ، ارگانیک در حال تبدیل شدن به الگوی حاکم در این مدل بوده ، و آمده است تا ضمن مراقبت از تولید محصول سالم و مشارکت در ارتقای کیفی و کمی محصولات باغی ، زراعی و گلخانه ای ، توسعه پایدار کشاورزی را تضمین نماید .

شرکت کشت بن آسیا متعهد است تا با تحقیق مستمر در زمینه نهاده های ارگانیک و نیمه ارگانیک روز دنیا ، این محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت متناسب تامین ، ترویج و توزیع نماید .تمرکز کلیه این فعالیت ها بر مدار نهاده هایی است که از مواد اولیه معدنی و گیاهی شامل انواع هیومیک ، فولویک ، جلبک و اسیدهای آمینه مشتق شده اند ، و سعی گردیده که عناصر ماکرو و میکرو با اتکا به تکنولوژی روز دنیا با مواد ارگانیک کلات شده، و دامنه وسیعی از این محصولات را در اختیار جامعه کشاورزی قرار گیرد.

در این میان شایسته است از کلیه نمایندگان ، که در یک دهه گذشته همراه وفادار این شرکت بوده و بار ترویج و توزیع نهاده های ارگانیک Bonasia را بر دوش کشیده ، رنج تغییر و تکوین الگوی تغذیه کشاورزی را پذیرا بوده اند ، تشکر و سپاسگزاری نماییم ، و اعلام می نماییم که تمامی دغدغه ها و نقطه نظرات ایشان چه در گذشته و چه در حال و آینده مورد توجه قرار گرفته ، چراغ راهمان خواهد بود.

کشاورزی ارگانیک یک تصمیم درست برای طبیعت

گواهینامه ها

دستــاورد های کشت بن آسیا

همکاران مــــا

همــکاران کشت بن آسیا

از آنجایی که همکاری یکی از مهمترین اصول شرکت کشت بن آسیا می باشد ما با موثرترین و متخصص ترین تولید کنندگان همراه شدیم تا محصولاتی برای زندگی سالم را تولید کنیم.